Про конкурс журналістських робіт «Розвиток ядерно-енергетичного комплексу – шлях до енергетичної незалежності України»

Асоціація «Український ядерний форум» оголошує Конкурс журналістських робіт «Розвиток ядерно-енергетичного комплексу – шлях до енергетичної незалежності України», в якому можуть взяти участь журналісти вітчизняних друкованих ЗМІ, електронних ЗМІ, телебачення та радіо, корпоративних видань підприємств галузі з метою:

· Активізувати процес всебічного та об’єктивного висвітлення в ЗМІ функціонування ядерно-енергетичного та атомно-промислового комплексів України як галузі, що забезпечує 50% виробництва електроенергії в країні та є основою електроенергетики держави;

· Сприяти підвищенню обізнаності суспільства про стан розвитку ядерно-промислового комплексу України, забезпечити безпеку при використанні ядерної енергії;

· Привернути увагу громадськості, влади і ЗМІ до проблем, які виникли на шляху розвитку ядерно-промислового комплексу та атомної промисловості в Україні.

Для журналістських матеріалів встановлюються такі номінації:

— кращий матеріал (стаття, репортаж, інтерв’ю) в друкованих ЗМІ;

— краща програма/сюжет на телебаченні та радіо;

— кращий матеріал в електронних ЗМІ;

— кращий матеріал в корпоративних ЗМІ підприємств ядерно-енергетичного комплексу України.

Автори, що перемогли в кожній з номінацій, отримають цінні подарунки.

Автори трьох кращих робіт у кожній з номінацій будуть запрошені до участі в прес-турі на одне з підприємств-членів Асоціації «УЯФ», яке організує Дирекція «УЯФ». Усі номінанти нагороджуються почесними грамотами Асоціації «УЯФ».

Прийом заявок здійснюється до 25 вересня 2013 року. На Конкурс можуть бути представлені матеріали, що оприлюднені в друкованих ЗМІ, в електронних ЗМІ, ТБ та радіо, корпоративних ЗМІ з 1 січня 2013 року до 24 вересня 2013 року.

Офіційне підбиття підсумків Конкурсу та урочисте нагородження переможців проходитиме у день проведення річних зборів членів Асоціації «УЯФ» (листопад 2013р.). У церемонії нагородження можуть брати участь номіновані журналісти, представники ЗМІ, представники органів державної влади, академічних та ділових кіл, представники посольств іноземних держав в Україні.

Конкурсні матеріали подаються:

· опубліковані в друкованих ЗМІ — ксерокопія сторінки видання з публікацією матеріалу і його версія на електронному носії;

· матеріал електронних ЗМІ — у роздрукованому вигляді і копія Інтернет-сторінки, що містить цю публікацію, на електронному носії.

· телебачення та радіо: відео-, аудіо записи на електронному носії та посилання на їх розміщення в Інтернеті.

Положення та Анкета учасників розміщені на сайті Асоціації «УЯФ»: www.atomforum.org.ua

Додаткову інформацію можна отримати у директора з питань інформації та зв’язків з громадськістю Асоціації «УЯФ» Ольги Павлівни Кошарної за тел.. 234 80 88, або електронною поштою kosharna@atomforum.org.ua