27 вересня МТСБУ проведе чергову семінар-нараду

У зв’язку з набранням чинності з 05.02.2013 змін до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (5090-IV) в частині нового порядку і правил здійснення страхових виплат за страховими випадками з нанесенням шкоди життю та здоров’ю потерпілим в ДТП, отриманням перших практичних результатів врегулювання страхових випадків за перерахованими вище ризиками в умовах дії нового законодавства, Моторне (транспортне) страхове бюро України ініціює проведення семінару-наради з питань практичного врегулювання страхових випадків з нанесенням шкоди життю та здоров’ю потерпілим в ДТП.
Семінар-нарада відбудеться 27 вересня 2013 року о 14.30 у приміщенні МТСБУ (м.Київ, Русанівський бульвар, 8). У рамках заходу передбачається обговорення практичних та теоретичних питань врегулювання ризиків, пов’язаних з нанесенням шкоди життю і здоров’ю потерпілих у ДТП, отримання практичних рекомендацій щодо врегулювання таких ризиків, обмін думками та досвідом, а також формування запиту практиків на зміну законодавства України в суміжних областях права.
Участь візьмуть: Вадим Загребной, В.о. Генерального директора МТСБУ, Сергій Бурлаєнко, Радник Генерального директора МТСБУ, Олексій Поліщук, В.о. начальника департаменту врегулювання МТСБУ, Роман Роменський, Заступник начальника юридичного департаменту МТСБУ, Максим Максименко, лікар-експерт МТСБУ та представники страховиків-членів МТСБУ.