З 19 по 28 липня 2014 року проект IFC організовує робочу поїздку до США

З 19 по 28 липня 2014 року для представників органів державної влади, страхових компаній, які активно працюють на ринку страхування сільськогосподарської продукції, банків та сільгосптоваровиробників, проект IFC організовує робочу поїздку до США
Метою даного візиту в рамках співпраці із Міжнародним інститутом страхування аграрних ризиків Watts & Associates є детальне ознайомлення учасників із провідним досвідом у адмініструванні програми агрострахування, процесом розробки продуктів та надання послуг страхування, а також практикою врегулювання збитку. Як відомо, американська система державної підтримки сільгоспвиробників є однією з найкращих та найуспішніших у світі, а рівень страхування сільськогосподарської продукції досягає 80-90%, при чому агрострахування є добровільним.
Під час візиту Проект IFC планує провести робочі зустрічі та обговорення з наступних тем:
— наявні продукти агрострахування та державні субсидії в США;
— розробка продуктів агрострахування з врахуванням української специфіки;
— адміністрування програм агрострахування на регіональному рівні;
— досягнення максимального рівня задоволення виробників, як споживачів послуг страхування сільськогосподарської продукції;
— розробка та запровадження необхідних інформаційних систем та баз даних;
— способи та специфіка розрахунку тарифів он-лайн;
— ефективність застосування індексних продуктів.
Орієнтовна вартість поїздки за 1 учасника складатиме 3500 доларів США (вартість перельоту та проживання, без урахування добових витрат та харчування).
Список учасників від страхових компаній, які реалізують програми страхування сільськогосподарських ризиків, просимо повідомити за тел. 490-64-00б (095) 273 49 37 або електронною igolovko@ifc.org.