24 квітня 2015 року Центр Бізнес-Стратегій «Перспектива» проведе практичну дискусію «НАШІ РЕАЛІЇ. РЕКОМЕНДАЦІЇ УСПІШНИХ БІЗНЕСМЕНІВ, ФІНАНСИСТІВ, ФАХІВЦІВ З МЕНЕДЖМЕНТУ»

Шановні колеги та партнери!
Запрошуємо Вас стати учасником практичної дискусії
НАШІ РЕАЛІЇ. РЕКОМЕНДАЦІЇ УСПІШНИХ БІЗНЕСМЕНІВ, ФІНАНСИСТІВ,
ФАХІВЦІВ З МЕНЕДЖМЕНТУ,
яка відбудеться
24 квітня 2015 року.
(Місце проведення БЦ «КУБІК», вул. Шолуденко 3, з 10.00 — 17.00)

Кожен із Вас отримає можливість прийняти участь у обговоренні, поділитися досвідом, обмінятися думками та отримати відповіді на питання від провідних фахівців фінансового сектору, власників бізнесу. Також кожна компанія-учасник Дискусії буде мати нагоду розмістити інформаційні матеріали або пропозиції продукту чи послуги через Організаторів Дискусії.
Дискусія — це не тільки унікальна зустріч фахівців-практиків, але й унікальна площадка для розширення кола партнерів та клієнтів.
Головні питання та теми — нинішній економічній стан; ефективні дії, рішення, методи управління бізнесом в даний період; історії бізнес-успіху в період швидких економічних змін; робота з персоналом.
У Практичній дискусії приймуть участь власники та вище керівництво промислових підприємств, фінансового сектору, підприємці, власники середнього та малого бізнесу, які бажають успішно розвиватись не зважаючи на перешкоди сьогодення.
Здатність швидко реагувати і модифікувати свою стратегію у відповідь на події на ринку є основною конкурентною перевагою для багатьох успішних компаній. Особливостям ефективної роботи в нинішніх умовах будуть присвячені теми основних дискусій.
Головні спікери:
• Максим Поляков, Народний депутат України, секретар Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Верховної ради України.
• Ілля Шутак, д.ю.н., професор, власник та керівник холдингу, бізнесмен.
• Эрік Найман, Керуючий партнер, Компанія «Капітал Таймс».
• Юрій Савчук, Генеральний директор, компанія «Добрі справи консалтинг Україна».
• Марина Дяченко, Комерційний директор і співзасновник виробничого підприємства «MANEZH».
• Ольга Дудник, Сертифікований консультант з управління (СМС), засновник «Edutainment» Studio, експерт в галузі інноваційних технологій розвитку персоналу, колумніст «Forbes».
• Дмитро Олексієнко, Голова Громадської Ради, Державна фіскальна служба України; генеральний директор, Аудиторсько-консалтингова група «ЕКСПЕРТ».
• Юрій Гришан, Президент, Моторне (транспортне) страхове бюро України; генеральний директор, Страхова група «ІЛЛІЧІВСЬКА».
• Володимир Шевченко, Доцент КНУ імені Т. Шевченка, фахівець у сфері міжнародних фінансових ринків.
• В’ячеслав Андрійко, Генеральний директор представництва в Україні, «Willis Insurance Brokers».
• Віталій Нечипоренко, Керуючий партнер Центр бізнес-стратегій «Перспектива».

Від імені Організатора запрошуємо Вас та ваших колег приєднатися до формування програми і до участі в обговоренні та дискусіях.
Просимо Вас надати відповідь, щодо участі, в Оргкомітет до 20 квітня 2014 року.

З повагою, Організаційний комітет
Центр бізнес-стратегій «Перспектива»
Контактний телефон / факс: + 38 044 40 66 555 — багатоканальний
Контактний е-mail: forum@cbs.org.ua