11 червня Центр бізнес-стратегій «Перспектива» проводить VII Правову практичну конференцію для керівників і фахівців бухгалтерських, фінансових та юридичних служб: «Новації податкових спорів 2015: перші підсумки та прогнози»

«НОВАЦІЇ ПОДАТКОВИХ СПОРІВ 2015: ПЕРШІ ПІДСУМКИ ТА ПРОГНОЗИ»

Центр бізнес-стратегій «Перспектива» та Юридична компанія «А.С.А. Груп» пропонує Вашій увазі VII Правову практичну конференцію для керівників і фахівців бухгалтерських, фінансових та юридичних служб по програмі: «Новації податкових спорів 2015: перші підсумки та прогнози», яка відбудеться 11 червня у м.Київ (вул. Шолуденко 3, БЦ «Кубік»).

В ході Конференції будуть розглянуті новації податкового законодавства та судова практика щодо податкового планування. Особливу увагу буде приділено розгляду найбільш ефективних схем зниження податкового навантаження та аналізу можливих правових і податкових ризиків.

Також будуть розглянуті приклади не тільки типових помилок платників податків на етапах підготовки до податкової перевірки, виконанні та оскарження рішень, участі в податкових спорах в судах різних інстанцій, а також розглядатимуться індивідуальні питання від організацій-учасників та проводитимуться приватні консультації з урахуванням різних сфер діяльності і потреб організацій-учасників.

СПІКЕРИ

· Щавінський Віталій Романович, Суддя Київського окружного адміністративного суду.

· Басай Олег Вікторович, Голова  Київського окружного адміністративного суду.

· Шелест Світлана Богданівна, Суддя Київського апеляційного адміністративного суду.

· Шульга Андрій, Адвокат (адвокат у кримінальних справах), Партнер, Юридична компанія «Арбітрейд».

· Олексієнко Дмитро, Голова Громадської Ради, Державна фіскальна служба України; генеральний директор, Аудиторсько-консалтингова група «ЕКСПЕРТ».

· Гудимова Олена Борисівна, Головний податковий ревізор — інспектор управління податкового аудиту ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів.

· Чурікова Євгенія Георгієвна, Експерт-консультант з питань бухгалтерського обліку і податкового оподаткування, Юридична компанія «А.S.А.GROUP»

· Санін Богдан Володимирович, Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва

· Суддя  Вищого адміністративного суду України.

· Млечко Ігор Віталійович, Керівник податкової практики, Юридична компанія «А.S.А.GROUP»

Вартість участі однієї особи становить 1250 грн.
При участі двох представників від компанії, надається знижка у розмірі 10%.

З питань участі у Конференції, а також додаткової інформації

просимо звертатися до Оргкомітету Конференції:
тел. + 38 044 40 66 555 — багатоканальний
e-mail:forum@cbs.org.ua
www.cbs.org.ua