6 жовтня Bank Online за підтримки Ліги страхових організацій України проведе конференцію «FinMarket: продаж фінансових продуктів онлайн»

Конференція FinMarket – подія №1 з просування фінсервісів онлайн.

Перевірте, чи включена конференція FinMarket: продаж фінансових продуктів онлайн до Вашого календаря на 6 жовтня, щоб не згаяти шанс послухати наших доповідачів, дізнатись багато нового та корисного.

6 жовтня Bank Online проводить щорічну конференцію на тему просування фінансових продуктів в Інтернет. Це унікальна подія, де спікери діляться своїм прикладним досвідом, розказують історії успіху та реальні маркетингові кейси та кейси з продажів. Протягом одного дня учасники дізнаються про тренди, стратегії, тактики та секретні інструменти, які слід застосувати сьогодні, щоб досягти успіху завтра.

FinMarket в цифрах:

  • 22 доповіді від перших осіб та лідерів на ринках України, СНД, світу
  • 7,5 годин найкориснішої та найактуальнішої інформації стосовно продуктового просування
  • 1,5 години активного нетворкінгу зі спікерами та 100+ відвідувачами конференції.

Серед доповідачів конференції — виключно лідери в своїй галузі: в банківскій сфері, в страхуванні, в рекламі, в аналітиці.

Програма за посиланням:  http://www.bank-online.com.ua/finmarket2015/

Радимо до відвідування: власникам та СЕО у фінансовому секторі, маркетологам, продакт- та проджект-менеджерам, CRM-менеджерам, CMM-фахівцям в сфері фінансів. Реєструйтеся та — до зустрічі на конференції!

Організатор конференції: Bank Online, Конференція проходить в центрі Києва в офисі компанії  Microsoft Ukraine: вул. Жилянська, 75, БЦ «Євразія», 4 поверх