16 жовтня 2015 року в приміщенні Нацкомфінпослуг Державне підприємство «Інформаційно — технічний центр» проведе тематичні семінари на вказані теми. Семінар проводять представники Нацкомфінпослуг та Державної фіскальної служби України.

Шановні учасники ринку!

Державне підприємство «Інформаційно — технічний центр» повідомляє, що 16 жовтня 2015 року в приміщенні Нацкомфінпослуг відбудуться тематичні семінари на вказані теми:

3/10 «Підготовка до складання та подання страховиками звіту за ІІI квартал 2015 року, проблемні питання та шляхи їх вирішення. Правові аспекти оподаткування в діяльності страхових компаній. Нові підходи до визначення об’єкта оподаткування з податку на прибуток. Адміністрування податку на прибуток»

Семінар проводять представники Нацкомфінпослуг та Державної фіскальної служби України.

4/10 «Застосування заходів впливу Нацкомфінпослуг з метою запобігання і припинення порушень законодавства на ринку небанківських фінансових послуг. Судова практика оскарження таких рішень. Внесення доповнень до реєстраційної картки юридичних осіб в електронному вигляді»

Семінар проводять представники Нацкомфінпослуг

З формою заявки для участі Ви можете ознайомитись у прикріпленому файлі.

У випадку змін до регламенту, учасники семінару будуть обов’язково заздалегідь попереджені.

Вартість одного семінару — 1200 грн.

Також будемо вдячні за завчасно надіслані Вами питання, які будуть обов’язково передані лекторам.

Документи:

Щодо застосування ЕЦП
Програма та регламент семінару 3/10 «Підготовка до складання та подання страховиками звіту за ІІI квартал 2015 року, проблемні питання та шляхи їх вирішення. Правові аспекти оподаткування в діяльності страхових компаній. Нові підходи до визначення об’єкта оподаткування з податку на прибуток. Адміністрування податку на прибуток»
Заявка для участі у семінарі 3/10 «Підготовка до складання та подання страховиками звіту за ІІI квартал 2015 року, проблемні питання та шляхи їх вирішення. Правові аспекти оподаткування в діяльності страхових компаній. Нові підходи до визначення об’єкта оподаткування з податку на прибуток. Адміністрування податку на прибуток»
Програма та регламент семінару 4/10 «Застосування заходів впливу Нацкомфінпослуг з метою запобігання і припинення порушень законодавства на ринку небанківських фінансових послуг. Судова практика оскарження таких рішень. Внесення доповнень до реєстраційної картки юридичних осіб в електронному вигляді»
Заявка для участі 4/10 «Застосування заходів впливу Нацкомфінпослуг з метою запобігання і припинення порушень законодавства на ринку небанківських фінансових послуг. Судова практика оскарження таких рішень. Внесення доповнень до реєстраційної картки юридичних осіб в електронному вигляді»