17 листопада Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України проводить щорічну конференцію «Workshop. Аутсорсинг для страхових компаній»

Можливості і переваги аутсорсингу в 16-ти модулях презентуватимуть провідні фахівці вітчизняного ринку в галузі фінансів, страхового права, андерайтингу, врегулювання, менеджменту, маркетингу, асистансу, економічної безпеки.

Метою Workshop є:

 1. Підвищення рівня менеджменту і якості діяльності страхових компаній шляхом залучення до співпраці спеціалізованих установ з успішним досвідом роботи на вітчизняному ринку;
 2. Зосередження зусиль топ-менеджерів і керівників служб страховика на основних операційних функціях за рахунок вивільнення інтелектуальних ресурсів методом аутсорсингу;
 3. Зменшення витрат на ведення справи та реорганізація функцій штатного персоналу після передачі типових операцій на кваліфікований аутсорсинг;
 4. Можливість порівняльного аналізу і вибору учасниками послуг аутсорсингу та отримання актуальної інформації по окремих технологічних процесах страхування.

Довідка: Аутсорсинг (від англ. outsourcing: outer-source-using) – передача компанією певних бізнес-процесів чи окремих функцій на виконання іншій компанії, що спеціалізується в даній сфері, з метою гарантованого отримання/надання клієнтам послуг високої якості при економії витрат за рахунок вивільнення і перекваліфікації частини штатних працівників, оренди службових площ, уникнення збоїв в роботі з причин суб`єктивних факторів (відпустки, лікарняні, відрядження, недостатня кваліфікація, нерівномірне завантаження тощо).

Цільова аудиторія: топ-менеджери страхових компаній, фінансові директори і бухгалтери, юристи, фахівці служб: андеррайтингу, врегулювання, економічної безпеки, маркетингу та інші, відповідно до модулів програми.

Особливості цього Workshop

 1. В різних залах одночасно будуть проходити презентації і майстер-класи від компаній, що надають послуги страховикам на аутсорсингу;
 2. По регламенту більшість презентацій триватимуть 50 хвилин. З них 20 хвилин – доповідач надає інформацію по актуальних (сучасних, новітніх, популярних) формах і методах діяльності в своїй сфері, наступні 20 хвилин – аналіз практичних кейсів і реальних прикладів (ситуація – варіанти вирішення – процедури — вартість) і 10 хвилин – відповіді на питання учасників.
 3. Компанія-учасник після оформлення заявки і отримання реєстраційного квитка може направити кілька працівників, які, залежно від тематики і зацікавленості, зможуть, змінюючи один одного, працювати в різних модулях програми. При цьому, по одному квитку одночасно брати участь в Конференції може лише один представник компанії-учасника.
 4. При придбанні двох і більше квитків однією компанією – на кожен квиток надається знижка вартості в 15 %.

P.S.  На минулорічному Workshop ми навели слова байки І.А.Крилова «…Беда, коль пироги начнёт печи сапожник…». Зараз же, для вашого вибору і підвищення якості українського страхування, стосовно аутсорсингу пропонуємо вашій увазі три наступні цитати:

 1. «В природі все мудро продумано і влаштовано, і кожен має займатись своєю справою. В цій мудрості – найвища справедливість життя». Леонардо да Вінчі
 2. «Каждый должен заниматься прямым своим делом… Двум богам служить нельзя!.. Это никому не удаётся, доктор…» Проф. Ф.Ф.Преображенский. (М.Буглаков. «Собачье сердце».)
 3. «Вы промахнётесь 100 раз из 100 бросков, которые так и не сделаете». Уейн Гретцкі

Програма
Інформація для керівників