27 січня 2017 року в Нацкомфінпослуг за участі Ліги страхових організацій України відбудеться Круглий стіл «Колективна безпека та інформаційна підтримка діяльності страхових компаній»

Шановні колеги!

Питання забезпечення страхового бізнесу актуальною та достовірною інформацію, що є основою для прийняття ефективних бізнес-рішень, набуває особливого значення та ваги в умовах турбулентних ринків.

Визначенню оптимальних шляхів та надійних інструментів вирішення цих проблем присвячений Круглий стіл «Колективна безпека та інформаційна підтримка діяльності страхових компаній».

До участі у Круглому столі запрошуються керівники страхових компаній, відповідальні за напрямки андерайтингу, врегулювання збитків, економічної безпеки, актуарних розрахунків та інші.

Дата: 27 січня 2017р.

Час : 10.00

Місце : зал засідань Нацкомфінпослуг,  вул. Б.Грінченка, 3,  1 поверх

Телефон для реєстрації: 234-16-35

Регламент : 1,5 години

Порядок денний :

  1. Вступне слово. О.Залєтов, член Нацкомфінпослуг.
  2. Експертна оцінка рівня загроз на ринку страхування України. В. Суксін, директор ТОВ «Тінекс».
  3. Міжнародний досвід інформаційної підтримки діяльності страхових ринків. О.Залєтов, член Нацкомфінпослуг.
  4. Інформація від бюро кредитних історій, що може бути корисною страховику. Д. Остапчук, керівник «Українського кредитного бюро».
  5. Проект змін до Закону України «Про організацію формування та обігу кредитних історій». А.Паламарчук, Голова Ради Асоціації бюро кредитних історій України.
  6. Всеукраїнські страхові історії – надійна інформаційна підтримка бізнесу страховиків. О.Герасименко, керівник проекту «Всеукраїнські страхові історії»
  7. Коментарі, запитання, відповіді.
  8. Заключне слово.