23 січня 2018 р. IFC, Група Світового банку, запрошує Вас до участі у семінарі: «Стратегії успішного маркетингу та дистрибуції у страхуванні. Найкращі підходи та інструменти у просуванні страхових програм».

Проект «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії», що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку), запрошує Вас до участі у семінарі: «Стратегії успішного маркетингу та дистрибуції у страхуванні. Найкращі підходи та інструменти у просуванні страхових програм».

Основна мета семінару – познайомити представників страхових компаній з найкращими маркетинговими стратегіями та стратегіями продажів та дистрибуції страхових продуктів. Під час семінару страховим компаніям будуть презентовані ключові інструменти та рішення, котрі допоможуть утримати потенційних та привабити нових клієнтів, використовуючи оновлені страхові продукти.

Просимо підтвердити Вашу участь до 18 січня 2018 року за електронною адресою: tmokhnach@ifc.org  (Тетяна Мохнач) або за телефоном: 044 490 64 00.

Захід відбудеться 23 січня 2018 року за адресою: вул. Дніпровський узвіз 1, офіс Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) у м. Києві, 3 поверх, конференц кімната 304.

Початок заходу о 9:30.

Програма семінару додається.