28 лютого 2018 р. IFC, Група Світового банку, запрошує Вас до участі у семінарі: «Моделі ціноутворення страхових продуктів. Актуарні розрахунки»

28 лютого 2018 р. IFC, Група Світового банку, запрошує Вас до участі у семінарі: «Моделі ціноутворення страхових продуктів. Актуарні розрахунки».

Мета заходу: даний захід проводиться для актуаріїв та для спеціалістів страхових компаній для отримання кращих знань у питанні розробки страхових продуктів, збору даних та формування ціни для страхових продуктів. Під час заходу учасники матимуть змогу розглянути структуру даних, процес оцінки даних, вивчити актуарні моделі (ключові  рипущення, тригери, алгоритми).

Лектор: Андрій Заріпов, Експерт з питань агрострахування, Проект IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії».

Захід відбудеться 28 лютого 2018 року за адресою: вул. Дніпровський узвіз 1, офіс Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) у м. Києві, 3 поверх, конференц кімната 304. Початок заходу о 9:30. Програма круглого столу додається.

Даний захід проводиться для актуаріїв та для спеціалістів страхових компаній для отримання кращих знань у питанні розробки страхових продуктів, збору даних та формування ціни для страхових продуктів. Під час заходу учасники матимуть змогу розглянути структуру даних, процес оцінки даних, вивчити актуарні моделі (ключові припущення, тригери, алгоритми).

Просимо підтвердити Вашу участь до 26 лютого 2018 року за електронною адресою: idovgopoliuk@ifc.org (Ірина Довгополюк) або за телефоном: 044 490 64 00.

Програма семінару додається.