30 травня — 2 червня 2018 року Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи» запрошує Вас на курси у м. Львові підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів страхових компаній

30 травня — 2 червня 2018 року Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи» запрошує Вас на курси у м. Львові підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів страхових компаній

Університет має ліцензію Міністерства освіти і науки АЕ № 636077 від 10.03.2015 року та Договір з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг «Про співробітництво» № 1 від 01 лютого 2018 року.

Навчання відбуватиметься у комбінованій формі (очно/дистанційній). Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи».

По закінченню навчання видається свідоцтво встановленого зразка. За результатами екзамену, що проходить у формі тестування та співбесіди, слухачі отримують «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмами підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів страхових компаній».

Навчання та екзамен на відповідність знань професійним вимогам за Програмами підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів страхових компаній з 1-ї особи складає:  5 000 (п’ять тисяч грн. 00 коп.) (без ПДВ).

До вартості навчання включено лекції, практичні заняття, індивідуальні консультації під час занять, методичні матеріали, кава–брейк, екскурсія по історичному центру Львова.

У разі відмови від участі в семінарі (з вини слухача) пізніше ніж за три робочих дні до початку роботи семінару перераховані кошти не повертаються.

Дата проведення навчання та здачі іспиту:

30 травня — 2 червня 2018 року

м. Львів, вул. Жовківська, 53

(можливе проживання у гостьових кімнатах інституту – 251,32 грн. (без ПДВ) за добу.

Форма заявки додається.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

Львів – (032) 297-72-36; 063-173-79-16 – Телюк Богданна Мирославівна, Борусевич Христина Юріївна

E-mail: biznes.study@gmail.com