12 червня 2018 р. команда Проекту IFC запрошує на Круглий стіл «Потенціал для фінансування молочних господарств та страхові рішення для майбутнього розвитку бізнесу»

Проект IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» висловлює Вам свою повагу та вдячність за Вашу підтримку у заходах та діяльності Проекту загалом, спрямованої на розвиток агрофінансування та агрострахування в Україні.

Команда Проекту IFC планує круглий стіл на тему: «Потенціал для фінансування молочних господарств та страхові рішення для майбутнього розвитку бізнесу».

Даний захід розгляне потенціал фінансування молочних господарств для банків, прибутковість невеликих молочних господарств та розповість про можливості розробки відповідних страхових рішень та страхових продуктів для мінімізації ризиків, пов’язаних із виробництвом молока.

Під час заходу, спеціально запрошений експерт, головний спеціаліст з фінансування аграрного сектору відомого голландського банку «Rabobank» поділиться із аудиторією успішним досвідом кредитування молочних господарств та виробників телятини у Нідерландах.

Круглий стіл «Потенціал для фінансування молочних господарств та страхові рішення для майбутнього розвитку бізнесу», відбудеться 12 червня 2018 за адресою: вул. Дніпровський узвіз 1, офіс Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) у м. Києві, 3 поверх, конференц кімната 304.

Початок заходу о 09:30.

Просимо Вас підтвердити можливість Вашої участі у круглому столі до 11 червня 2018 року за електронною адресою kkislova@ifc.org (Катерина Кіслова) або за телефоном: 044 490 64 00.