21 березня 2019 року відбудеться конференція «Забезпечення безпеки кіберпростору фінансової та банківської сфери в системі національної безпеки України»

21 березня 2019 року відбудеться довгоочікувана конференція «Забезпечення безпеки кіберпростору фінансової та банківської сфери в системі національної безпеки України».

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Місце проведення: Київ, Жилянська вул., 75

Установи та компанії, що вже підтвердили участь у заході: Національний банк України, Ліга страхових організацій України, Асоціація «Ліга інформаційних технологій», Асоціація українських банків, SOFTICO, Bitdefender, Oberig IT, ESET, TeamViewer, DC|COSMONOVA, Ай Сi Сiстемс.

На конференції будуть представлені працюючі інструменти, інновації, рішення і технології, які гарантовано можуть забезпечити безпеку, безперервність, захищеність інформації і даних державних установ та компаній корпоративного сектора, торговельних, інфраструктурних та промислових об’єктів, підприємств, великого бізнесу і SMB, державних і оборонних компаній.

Зареєструватись та дізнатись більше інформації про конференцію можна на сторінці заходу за посиланням https://conf2019.liga-it.com