25 червня 2019 року ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ “БАНКИ і ФІНКОМПАНІЇ УКРАЇНИ 2018 — гідні, успішні, надійні”

Шановні учасники фінансових ринків!         

     Видавничий Дім «Україна Бізнес», з метою консолідації фінансових та бізнес-структур спільно з Асоціацією Українських Банків (АУБ), Лігою страхових організацій України (ЛСОУ), Комітетом Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності,  Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати України (ICC Ukraine), за офіційної та консультаційної підтримки Національного Банку України (НБУ),  за підтримки інституціонально-правових організацій та рекламній підтримці провідних ЗМІ України готує проведення   Всеукраїнської Презентації Проекту «БАНКИ і ФІНКОМПАНІЇ 2018 — гідні, успішні, надійні» та нагородження Лауреатів  в Номінаціях ПРОЕКТУ за  версією  журналу «Финансовые услуги».

У заході беруть участь  банки, фінансові, страхові, інвестиційні компанії та кредитні спілки, які здійснювали свою діяльність на території  України протягом минулого, 2018 року.

Мета Проекту– розповсюдження інформації про найбільш успішні Банки і Фінкомпанії України та їх презентація на національних, міжнародних форумах і конференціях, а також заходах, що проводяться по реалізації фінансово-інвестиційних програм України. Крім того,  Проект дозволить партнерам скласти позитивну думку про розвиток фінансово-промислової індустрії в Україні. До медіа-партнерства запрошені ведучі телевізійні канали, інформаційні агентства, засоби друкованої інформації та інтернет-портали, що нададуть необхідний розголос про цей захід, як основної презентаційної події фінансового сектору України в 2019 році.

Видавництво «Україна Бізнес» буде висвітлювати цей визначний захід діяльності банків і фінкомпаній   в своїх виданнях: спецвипуску журналу «Финансовые услуги», тижневику «Україна Бізнес Ревю» та сайті ВД www.ukrbizn.com

Проект проводиться щорічно і є відкритим. Підведення підсумків ґрунтується на основі даних, наданих банками та фінансовими компаніями до Оргкомітету Проекту за заявками та рекомендаціями, даних Рейтингів надійності Банків і фінкомпаній за підсумками 2018 року, опублікованих у Всеукраїнському періодичному друкованому виданні «Україна Бізнес Ревю». Номінантів та Переможців Проекту обирають читачі, експертне журі Оргкомітету та редакція журналу.

Оргкомітетом  проводиться незалежне, відкрите онлайн голосування за номінаціями Проекту http://www.ukrbizn.com/banki_opros.html

Презентація Проекту та умови участі в спецвипуску журналу «Фінансові послуги» «Банки і фінансові компанії України 2018″ представлена — на сайті http://www.ukrbizn.com/banki-ukrainy.html .                                                                                                                                               Для Компаній, особливо відзначених Оргкомітетом, передбачені спеціальні, ексклюзивні Номінації та Призи від Партнерів і Спонсорів Проекту.

Заключний етап Проекту  відбудеться 25 червня 2019 року з 16.30 в готелі  Fairmont, де пройде нагородження  Лауреатів Номінацій за версією журналу «Финансовые услуги». Номінантів та гостей Проекту чекає насичена розважальна програма, фуршет та чудовий нетворкінг.

ОРГКОМІТЕТ  ПРОЕКТУ