16-18 грудня 2019 року на базі кафедри глобальної економіки економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України проходитиме навчання аварійних комісарів в сільському господарстві ( в галузі рослинництва)

Шановні колеги!

З 16 до 18 грудня 2019 року на базі кафедри глобальної економіки економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України проходитиме навчання аварійних комісарів в сільському господарстві ( в галузі рослинництва).

Навчальна програма розроблена у відповідності із Кваліфікаційним мінімумом, встановленими Розпорядженням Держфінпослуг від 02.06.2011 N 327 та впроваджується відповідно до договору з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 7 .03.2019 №. 10/28.

Програма навчання передбачає як теоретичні (аудиторні) так і практичні заняття.

Після проходження навчання та за умови успішного складання іспиту, учасник отримує Кваліфікаційне свідоцтво, що передається до Нацкомфінпослуг для внесення його (її) імені до переліку осіб, які відповідають Кваліфікаційним вимогам та можуть займатися визначенням причин настання страхового випадку та розміру збитків.

Вимоги до кандидатів: — повна або базова вища освіта.

Навчання платне.

Отримати додаткову інформацію щодо навчання можна у координатора навчання Наталії Герасименко (050 381–67-45).