2 вересня 2021 року Асоціація українських банків проводить міжнародний Форум «Фінмоніторинг (AML) та безпека при роботі з фіатними валютами та віртуальними активами».

2 вересня 2021 року Асоціація українських банків проводить міжнародний Форум  «Фінмоніторинг (AML) та безпека при роботі з фіатними валютами та віртуальними активами».

Тема викликала значний інтерес у середовищі фінансово-банківської сфери напередодні прийняття Закону України «Про віртуальні активи».

На Форумі планується високопрофесійне, широкомасштабне і відкрите обговорення надзвичайно актуальних і складних проблем проведення та регулювання операцій з криптоактивами та фіатними валютами на ринку України з точки зору дотримання міжнародних правил FATF та українського законодавства.

Серед запрошених доповідачів — представники органів державної влади – Національний банк України, Міністерство цифрової трансформації, Державна служба фінансового моніторингу України, підрозділ кібербезпеки СБУ, Міністерство Юстиції, Державне підприємство «Дія», міжнародні організації (FATF, МВФ, інші), практики та експерти, представники криптобірж, банків, небанківських фінансових установ, власники бізнесу, розробники і постачальники біометричних технологій.

Цільова аудиторія: спеціалісти з фінансового моніторингу, ТОП-менеджмент банків, небанківських фінансових установ, власники та керівники бізнесів, начальники управлінь комплаєнс-контролю, юристи, спеціалісти з роздрібних, торгових та валютообмінних операцій, представники регуляторів та інші.

РЕЄСТРАЦІЯ учасників: https://forms.gle/WNFftJUBQ5SmvWb38

 Конференція відбудеться в залі «Колізей» Торгово-промислової палати України за адресою: м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33. Захід також буде транслюватися на платформі Zoom.

Деталі можна дізнатися  за  телефонами:  (044)-516—87-75;   (096)-308-45-20; (050)-687-37-65 та  e-mail:   secret@aub.org.ua; crypto@aub.org.ua