Легендарну лондонську будівлю купують китайські страховики за $400 млн

Легендарну лондонську будівлю купують китайські страховики за $400 млн

Ping An Insurance Group Co., один з гігантів страхового ринку Китаю, купує будівлю Lloyd’s of London в Лондоні за 260 млн фунтів стерлінгів ($388 млн) у Commerzbank AG, повідомляє Financial Times.
Зазначається, що бізнес з Азії став найбільш активним іноземним інвестором у ринок лондонської нерухомості за останні півтора року. У минулому році східні компанії вклали близько 1,25 млрд фунтів у нерухомість лондонського Сіті. За перші три місяці поточного року вливання китайських компаній вже дійшли до 595 млн фунтів, як свідчить інформація компанії Jones Lang LaSalle.
Тим не менше, Китай донедавна відставав від своїх сусідів щодо масштабних інвестицій. Найбільш видатною угодою досі стало придбання в 2012 році лондонської штаб-квартири Deutsche Bank держінвестфонди China Investment Corporation за 410 млрд фунтів.
Угода про купівлю будівлі Lloyd’s of London також свідчить про появу тенденції до інвестицій глобальних страхових компаній у нерухомість столиці Британії, зазначає FT.
Так, американський страховик WR Berkley у минулому році повідомив про плани зведення хмарочоса поруч із вежею Lloyd’s of London, а такі компанії, як Aon і Amlin, нещодавно орендували нові офіси в Сіті.
Видання пише, що ситуація свідчить про прагнення страхових компаній зайняти місця, що звільняються у зв’язку з падінням банківського сектору, як зазначають експерти.