У США склали рейтинг машин, які найменше цікавлять крадіїв

У США склали рейтинг машин, які найменше цікавлять крадіїв

Повнопривідна версія сімейного мінівену Dodge Journey є найменш цікавою моделлю для крадіїв у США, свідчать результати дослідження філії Інституту страхової безпеки США (IIHS) — Інститут статистики дорожнього збитку.
Експерти підрахували середню кількість звернень до страхових компаній за відшкодуванням збитку по викраденню, які припадають на тисячу застрахованих представників тієї чи іншої моделі.
Як стало відомо, найменшим попитом у викрадачів у США переважно користуються компактні і середньорозмірні позашляховики.
Десятку автомобілів 2010-2012 модельного року у США, які найменше викрадаються, очолили Dodge Journey, Volkswagen Tiguan і Audi A4. За ними, відповідно, розмістилися Acura RDX, Toyota Matrix, Lexus HS 250, Honda CR-V, Hyundai Tucson, Toyota Sienna і Jeep Compass.
Крім того, дослідники дійшли висновку, що найбільшою популярністю у викрадачів у США, навпаки, користуються великогабаритні пікапи і позашляховики, причому в першій десятці опинилися лише представники місцевих виробників. Найбільш затребуваною моделлю у автомобільних злодіїв став пікап Ford F-250.
Водночас, трійка найбільш популярних для крадіїв автомобілів 2010-2012 модельного року у США виглядає наступним чином: Ford F-250, Chevrolet Silverado 1500, Chevrolet Avalanche 1500. У топ-10 також увійшли GMC Sierra 1500 Crew, Ford F-350, Cadillac Escalade, Chevrolet Suburban, GMC Sierra 1500 Extended Cab, GMC Yukon і Chevrolet Tahoe.
Цікаво, що Cadillac Escalade, який з 2003 лідирував у списку машин, які викрадаються найбільше у США, тепер опинився на шостому місці. Падіння популярності позашляховика серед злодіїв пояснюється тим, що концерн General Motors значно покращив захист моделі.
Зокрема, позашляховики обладнали модернізованою системою запалювання, більш надійною системою блокування рульової колонки, а також датчиками нахилу, які включають звукову сигналізацію при спробі відбуксирувати автомобіль.
Як повідомлялося, за перший місяць 2013 року у Києві зареєстровано 40 викрадень транспортних засобів, найбільш популярними з яких стали моделі ВАЗ (10 викрадень),