Білорусь застрахує Чемпіонат світу з хокею 2014 від бойкоту

Білорусь застрахує Чемпіонат світу з хокею 2014 від бойкоту

Президент Білорусі Олександр Лукашенко ухвалив рішення застрахувати збитки у випадку скасування, бойкотування або перенесення термінів проведення Чемпіонату світу з хокею 2014 року.
Відповідні доповнення до указу від 16 січня 2012 року № 28 Про деякі питання проведення Чемпіонату світу з хокею 2014 року в місті Мінську підписані Президентом Білорусі 13 вересня.
Дирекція з проведення чемпіонату світу з хокею із шайбою 2014 року зобов’язана укласти зі страховою організацією — резидентом Республіки Білорусь договір страхування збитків (втрати прибутку) дирекції , Міжнародної федерації хокею та (або) компанії Infront Sports&Media AG у випадку скасування, бойкотування або перенесення термінів проведення чемпіонату через форс-мажорні обставини як на свою користь, так і на користь Міжнародної федерації хокею та (або) компанії.
Мінміськвиконком повинен попередити необґрунтоване зростання цін на послуги готелів та послуги компаній, що займаються громадським харчуванням, у період проведення чемпіонату.
Також указ звільняє від сплати ПДВ обороти компанії, що займається залученням офіційних партнерів і рекламою в рамках ЧС.
Зазначимо, що минулого тижня Європарламент схвалив резолюцію, що стосується чемпіонату світу-2014 у Білорусі. Організація закликала Міжнародну федерацію хокею (ІІХФ) переглянути своє рішення від 2009 року про проведення чемпіонату світу з хокею в Білорусі через катування політв’язнів, політичну обстановку і репресії у країні.
Раніше повідомлялося, що Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вважає за необхідне страхувати запуски ракет.