ТДВ «СТ «Домінанта» підтримала «гарячу лінію» Української православної церкви

ТДВ «СТ «Домінанта» підтримала «гарячу лінію» Української православної церкви

З понеділка, 16 червня, будь-який житель України може отримати безкоштовну духовну допомогу священиків Київської єпархії, зателефонувавши на «гарячу лінію» Української православної церкви 0-800-502-686. Священики консультують щодня з 12:00 до 22:00. Проект реалізований за спонсорської підтримки ТДВ «СТ «Домінанта».
У перший день Петрового посту, 16 червня, Українська православна церква відкрила «гарячу лінію» духовної допомоги для всіх жителів України.
«Петрів піст — час просвітницьких, благодійних акцій, а також примирення, що зараз так потрібно Україні», — зазначає Георгій Коваленко, протоієрей Української православної церкви.
Уже зранку, в перший день роботи «гарячої лінії», почали надходити дзвінки, один з яких особливо запам’ятався священикам. Харків’янин подзвонив і запитав служителів церкви, чи можуть вони молитися за мир в Україні, а коли почув, що така молитва звучить щодня, сердечно подякував і попросив продовжувати молитися.
За словами священиків, які відповідають на дзвінки, зараз людям особливо потрібна допомога: психологічна, духовна, моральна. Зокрема, це стосується жителів Сходу України, і «гаряча лінія» — чи не єдиний спосіб зв’язатися зі священиком для тих, хто через обставини, що склалися, не може дістатися до церкви.
«Для України це — унікальний проект і за масштабністю, і з точки зору кількості священиків, задіяних у ньому. Ми розуміємо, що питання будуть різні, тому всі священики, які працюють на «гарячій лінії», мають вищу богословську освіту і вже деякий час знаходяться в сані, відповідно, у них достатньо досвіду спілкування з людьми. Крім того, вони пройшли спеціальні тренінги за участю психологів», — стверджує Віктор Іващук, протоієрей Української православної церкви.
«Страхове товариство «Домінанта» вирішило стати одним зі спонсорів проекту «гарячої лінії», тому що ми хочемо допомогти громадянам, адже так важливо, щоб у важку хвилину було до кого звернутися за порадою, духовною та психологічною підтримкою. Ми вдячні священикам Київської єпархії, які активно беруть участь в реалізації цього проекту», — у свою чергу розповідає директор ТДВ «СТ «Домінанта» Олексій Рум’янцев.
Дзвінки з міських і мобільних телефонів українських операторів на «гарячу лінію» духовної допомоги Української православної церкви 0-800-502-686 безкоштовні по всій Україні.
«Гаряча лінія» працює 7 днів на тиждень з 12:00 до 22:00 для мешканців усіх областей нашої країни.
Люди, які подзвонять на «гарячу лінію», будуть відразу з’єднані зі священиком, без участі в цьому процесі оператора або іншого обслуговуючого персоналу.
«Ми постаралися максимально спростити телефонний зв’язок людини зі священиком і забезпечити конфіденційність кожної розмови, бо розуміємо, наскільки такий дзвінок важливий. А щоб розмова вийшла довірча, людині потрібно відчуття приватного дзвінка», — підкреслює Олексій Рум’янцев.