СК «БРОКБІЗНЕС» увійшла до трійки лідерів рейтингу найбільш стійких страхових компаній за версією РА «Експерт-Рейтинг»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» увійшла до трійки лідерів у (pi)-рейтингу стійкості страхових компаній України, який щорічно проводиться Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг». Результати рейтингу були опубліковані у журналі «Експерт Україна» (№ 36 від 20.09.2010). У рейтингу взяло участь 47 компаній, які за 2009 рік сумарно зібрали валових премій на суму 7,1 млрд. грн., а за перше півріччя 2010 року – 3,6 млрд. грн. Це складає, приблизно, половину українського ринку класичного страхування.

Нагадаємо, що упродовж року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» піднялася в (pi)-рейтингу РА «Експерт-Рейтинг» найбільш стійких страхових компаній з 21-ої на третю позицію. Як відзначається у прес-релізі рейтингового агентства, головна причина такого значного росту – суттєвий приріст валових премій за 2009 рік, який склав 41%. Нагадаємо, що за підсумками першого півріччя 2010 року, «БРОКБІЗНЕС» отримала 87,7 млн. грн. валових премій.

«Входження в трійку найбільш стійких компаній країни у черговий раз підтверджує надійність Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» та її стійкість до кризових явищ на ринку, і дозволяє нам з гордістю говорити про своєчасне виконання взятих на себе зобов’язань з виплат страхових відшкодувань. Висока оцінка РА «Експерт-Рейтинг» є нашою великою конкурентною перевагою», – прокоментував результати рейтингу Голова Правління Страхової Компанії «БРОКБІЗНЕС» Вадим Загребной.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС», сповідуючи принципи транспарентності і прозорості, піклується про підтримку високого рівня інформаційної відкритості і систематично публікує у відкритих джерелах інформації показники своєї фінансової діяльності, які дають можливість тримати лідируючі позиції у рейтингах страхових компаній.