СК «Універсальна» — лідер в рейтингу медіа-активності вітчизняних страховиків від порталу «Страхування України»

Страхова компанія «Універсальна» в черговий раз посіла 1 місце в рейтингу медіа-активності вітчизняних страховиків від порталу «Страхування України».

Згідно рейтингу національних страховиків від інтернет-порталу «Страхування України», ПАТ СК «Універсальна» в період з 23 грудня 2012 по 20 січня 2013 утримувала першість по інформаційній активності. Результат компанії – від 14,29% до 18,8% від повідомлень всіх страхових компаній, а з 30.12 по 6.01 – 100% від публікацій страховиків.

Зауважимо, що вже 8 місяців поспіль компанія впевнено почуває себе серед трійки лідерів і неодноразово займала 1 місце в рейтингу. Питома вага публікацій від СК «Універсальна» в загальній стрічці новин інтернет-порталу сягає 12-19% від повідомлень страхових компаній України. Прес-релізи, що надходять від PR-служби компанії, інформують про страхові відшкодування клієнтам, нові програми, продукти, конкурси, про організаційно-кадрові зміни у компанії тощо. Високий рівень роботи прес-служби «Універсальної» публічно визнаний журналом «Банкиръ» відзнакою «За професіоналізм та активну співпрацю з діловими засобами масової інформації».