Відкрився новий власний офіс СК «Глобус» VIG у м. Чернівці

30 січня 2013 р. у м. Чернівці на проспекті Незалежності, 99 відбулася урочиста церемонія відкриття чергового нового власного офісу СК «Глобус» VIG. Відкриття нового власного офісу СК «Глобус» VIG у столиці Буковини стало своєрідним подарунком чернівчанам та свідченням послідовного розвитку Компанії, яка вже протягом десятиліть здійснює розбудову регіональної мережі своїх Агенцій та Представництв на теренах всієї України, в тому числі шляхом інвестицій у основні засоби, чим підвищує рівень та якість обслуговування своїх Клієнтів.

З відкриттям офісу мешканці міста та краю отримали можливість на якісно новому, сучасному рівні та в зручних умовах отримати від фахівців Компанії професійну консультацію з питань страхування, а завдяки широкому асортименту страхових послуг,- обрати надійний страховий захист для свого життя, здоров’я та майна від непередбачуваних ризиків та укласти відповідний Договір страхування.

З приводу відкриття офісу відбулась Прес-конференція СК «Глобус» VIG, за широкою участю чернівецьких ЗМІ, на якій Начальник Відділу Реалізації СК «Глобус» VIG п. Андрій СКУБЕНИЧ надав присутнім загальну інформації про діяльність СК «Глобус» VIG в Україні та, зокрема, в Чернівецькій області, а також про Vіenna Insurance Group та її стратегію в Україні, при цьому акцентував наступне:

«СК «Глобус» VIG на страховому ринку Чернівецької області працює з 2001 року. За ці роки через свою мережу Агенцій та Агентських пунктів в області послугами Компанії скористалось більше 100 000 Страхувальників-чернівчан, а понад 600 отримали страхове відшкодування. Сьогодні ми відкрили власний сучасний офіс нашої Обласної Агенції в м. Чернівці, чим підтвердили своє бажання підняти рівень та й надалі надавати чернівчанам як високоякісні страхові послуги з максимально широкого набору страхових продуктів Компанії, так і всебічну допомогу та консультації при страхового випадку, при цьому, зберігши Клієнту час, убезпечити його від зайвих витрат».

«Інвестування у розбудову регіональної мережі Компанії та відкриття на початку 2013 року чергового власного офісу Регіонального Підрозділу СК «Глобус» VIG у м. Чернівці, — це яскраве підтвердження стратегії розвитку Страхової Компанії «Глобус» Vienna Insurance Group в Україні, направленої на максимальне донесення якісних страхових послуг Компанії до кожного громадянина України у всіх її регіонах, впевненості Компанії у сьогоденні та майбутньому»,- прокоментував цю подію від імені Правління СК «Глобус» VIG Голова Правління п. Володимир ГАНЧАК.