Зі СК «ГАРАНТ-АВТО» пройти ТО-1 можна зі знижкою в 99,9%

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» пропонує скористатися можливістю пройти ТО-1 в мережі СТО УкрАВТО на спеціальних умовами.

Дбати про безпеку власного автомобіля так само природно, як і піклуватися про те, щоб автомобіль, особливо якщо це новий автомобіль, працював бездоганно. Не секрет, що коректна робота всіх систем автомобіля можлива лише за умови своєчасного і кваліфікованого обслуговування. Для того, щоб забезпечити лояльне ставлення до клієнтів одного зі своїх найбільших партнерів, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила програму, яка стане своєрідним бонусом клієнту за його вибір.

Згідно з умовами нової партнерської програми, реалізованої на базі мережі СТО Української Автомобільної Корпорації, всі клієнти, що купують новий автомобіль одного з брендів, представлених в шоурумі будь-якого дилерського центру УкрАВТО, можуть пройти регламентне ТО-1, отримавши при цьому дисконт у розмірі 99,9% від звичайної вартості першого ТО. Для того щоб скористатися спеціальною пропозицією від страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», клієнтові, при купівлі автомобіля, необхідно звернутися до фахівця зі страхування «ГАРАНТ-АВТО», і вибравши відповідну програму страхування КАСКО, укласти договір на 1 рік. При цьому, оплата вартості поліса КАСКО повинна бути проведена єдиним платежем, без розбивки. На підтвердження права пройти регламентне ТО-1 за спеціальною ціною, клієнт заповнює разом зі спеціалістом зі страхування поля відривної частини флаєра, яку потрібно буде пред’явити майстру-приймальнику в столі замовлень СТО при досягненні автомобілем пробігу для проходження ТО-1, регламентованого виробником того чи іншого автомобіля.