РОСГОССТРАХ має намір посилити позиції ПРОВІДНОЇ

Зміцнення лідерських позицій на страховому ринку України, подальше надання громадянам України найсучасніших і якісних страхових продуктів та послуг є одним із ключових завдань компанії РОСГОССТРАХ. Про це заявив у понеділок у Києві Президент Групи компаній РОСГОССТРАХ Даніл Хачатуров.

Виступаючи перед колективом працівників ПРОВІДНОЇ, він позитивно оцінив роботу, яка була пророблена компанією останнім часом. Зважаючи на це, він підкреслив, що пріоритетним завданням найбільшого страховика Східної Європи в Україні стане надання додаткового імпульсу розвитку ПРОВІДНОЇ з метою подальшого зміцнення провідних позицій компанії на українському страховому ринку. У розвитку бізнесу компанії «ПРОВІДНА» настає наступний етап, у ході якого будуть реалізовані проекти з впровадження якісно нових загальносистемних методик і технологій управління, перш за все, роздрібними продажами, маркетингом, системою врегулювання збитків, які використовує РОСГОССТРАХ в Росії та на інших ринках.

У Групі компаній РОСГОССТРАХ діє Програма ротації. В рамках цієї програми директори філій і директори РОСГОССТРАХу, які показали найбільш високі результати у своїй діяльності, отримують можливість застосувати свої навички в інших представництвах і компаніях Групи РОСГОССТРАХ. Страхову компанію «ПРОВІДНА» очолив один з досвідчених керівників – Євгеній Пахомов, який успішно керував спочатку філією РОСГОССТРАХу у Воронезькій області, а потім вивів у число лідерів такий складний і великий регіональний підрозділ, як філію РОСГОССТРАХу в Ростовській області.

Ірині Сіренко у рамках Програми ротації запропоновано декілька варіантів роботи в системі РОСГОССТРАХ. Одночасно вона посяде місце в Наглядовій раді, де продовже брати участь у вирішені стратегічних питань розвитку СК «ПРОВІДНА».

Раніше в рамках програми підсилення управлінського потенціалу, до роботи в СК «ПРОВІДНА» на посаді заступника Голови Правління приступив Олександр Загорін, який активно брав участь у побудові та розгорненні на всій території Російської Федерації кращих в Європі інфраструктур урегулювання збитків, що об’єднують сьогодні близько 400 спеціалізованих центрів і пунктів.

Керівництво Групи компаній РОСГОССТРАХ на всіх ринках особливу увагу приділяє підвищенню ефективності та продуктивності праці персоналу та рівня якості обслуговування клієнтів. Це два основних напрямки роботи, в тому числі і на українському ринку. Всі ці кроки робляться для того, щоб в найближчому майбутньому СК «ПРОВІДНА» стала лідером національного страхового ринку. «Україна являється для нас дуже важливим ринком. Ми і надалі будемо допомагати нашим колегам розвивати сервіс, підвищувати якість обслуговування клієнтів, зміцнюючи лідерські позиції компанії ПРОВІДНА», — підкреслив Даніл Хачатуров.