Новий Генеральний Директор МетЛайф Аліко в Україні

МетЛайф Аліко офіційно оголосила про вихід на заслужену пенсію Мілана Фітко та призначення Джона Аксела Бромлей на посаду нового Генерального директора компанії. Д. Аксел Бромлей має досвід роботи в Метлайф вже більше 10 років. Він розпочав свою кар’єру як партнер з розвитку відносин з міжнародними брокерами, та незабаром зайняв посаду Менеджера у Вілмінгтоні, США розвиваючи плідну співпрацю з партнерами-брокерами в країнах Центральної та Латинської Америки.

У травні 2006 Д. Аксел Бромлей був переведений на посаду Менеджера з ризикових програм страхування від нещасного випадку та хвороб у країнах ОАЕ, Бахрейни, Катарі, Кувейті та Омані, а через рік став Регіональним Керівником агентств у країнах Південної Азії, Центральної та Східної Африки.

У березні 2008 року Д. Аксел Бромлей був призначений Генеральним Директором Непалу, а вже у вересні 2009 року був переведений на посаду Директора, відповідального за чотири країни – Катар, Бахрейн, Кувейт та Оман, і обіймав цю посаду до свого призначення Генеральним директором Метлайф Аліко в Україні.

Д. Аксел Бромлей має ступінь МВА, ступінь магістра з міжнародного менеджменту з поглибленим знанням іспанської мови, та ступінь бакалавра з міжнародних відносин зі спеціалізацією на Близькому Сході та Арабських країнах.

Коментуючи своє призначення, Аксел Бромлей, поміж іншого, зазначив наступне: «Саме зараз ми переживаємо найбільш хвилюючі та важливі часи разом з Метлайф Аліко в Україні. Наша компанія, яка щойно відзначила своє десятиріччя в Україні, має довіру тисяч власників полісів та продовжує рухатися вперед. Вже багато років ми є лідерами на місцевому ринку страхування життя, що є результатом наполегливої праці наших співробітників та шановних партнерів з усіх каналів дистрибуції, результатом якості наших продуктів та високоякісного обслуговування клієнтів.

Україна – дуже важливий ринок для Метлайф, і ми знаємо, що у цій країні закладено великий потенціал для майбутнього розвитку та процвітання. Спираючись на вже здобутий десятирічний досвід та сформований цілісний та надійний фундамент Компанії, ми набираємо швидкості та рухаємося ще динамічніше. Саме на це спрямована наша стратегія, яку ми маємо намір втілювати у майбутньому»