СК «ПРОВІДНА» та мережа будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» розпочали спільний проект «ПРОВІДНА ЛІНІЯ ЗАХИСТУ»

Страхова компанія «ПРОВІДНА» разом із мережею будівельно-декоративних гіпермаркетів «Нова Лінія» розпочали спільний проект «ПРОВІДНА ЛІНІЯ ЗАХИСТУ».

Відтепер у кожному із 16 будівельно-декоративних гіпермаркетів мережі «Нова Лінія», що знаходяться у 14 містах України (Києві, Борисполі, Бучі, Дніпропетровську, Кременчуці, Львові, Луцьку, Ужгороді, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Херсоні, Сімферополі та Севастополі) покупці мають можливість не лише придбати товари для будівництва, ремонту та декору, професійну техніку, але й придбати страховий поліс для захисту свого майна, своєї техніки та себе особисто.

У межах Проекту СК «ПРОВІДНА» пропонує покупцям будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» продуктову лінійку «ПРОВІДНА ЛІНІЯ ЗАХИСТУ», яка включає 5 нових страхових продуктів:

· Страхування техніки (подовжена гарантія);;

· Страхування техніки (розширена гарантія);

· Страхування від нещасних випадків;

· Страхування будинку;

· Страхування квартири.

Страховий платіж складає від 80 гривень.

Оформити страховий поліс покупець може безпосередньо в гіпермаркеті.

Персонал гіпермаркетів «Нова Лінія» пройшов спеціальне навчання по кожному із запропонованих страхових продуктів і готовий надати консультацію кожному клієнту, а також забезпечити допомогу в оформленні страхового договору на місці при здійсненні покупки.

«5 страхових продуктів СК «ПРОВІДНА», що продаються в гіпермаркетах «Нова Лінія», були створені саме для того, щоб забезпечити якомога більше переваг для своїх клієнтів. Купуючи в «Новій Лінії» товари для будівництва, ремонту та декору, професійну техніку, покупець водночас можете придбати страхові поліси, які покривають найрозповсюдженіші ризики, що стосуються майна та особистої безпеки.

Кожен з продуктів є стандартним із уже передбаченими страховими сумами і платежами на вибір. Їх привабливість полягає в тому, що для укладання договору клієнту не потрібно витрачати час на поїздку до офісу страхової компанії та не потрібно збирати купу документів. Страховий платіж складає від 80 грн. Оформлення поліса займає до 10 хвилин. Для укладання договору потрібно лише надати дані паспорту та ідентифікаційний номер страхувальника», — зазначила начальник Управління по роботі з небанківськими партнерами СК «ПРОВІДНА» Анна Гудкова.