Клієнти ОТП Банку зможуть скористатися спеціальними пропозиціями експрес-страхування від Компанії «УНІКА»

Страхова компанія «УНІКА» поповнила перелік спеціальних страхових продуктів, пропонованих клієнтам АТ «ОТП Банк».

Страхова компанія «УНІКА» пропонує клієнтам ОТП Банку скористатися спеціальними продуктами експрес-страхування, розробленими для клієнтів Банку. Відтепер клієнти ОТП Банку мають можливість оформити пакет страхового покриття на вигідних умовах за спеціальними цінами і скористатися високоякісним сервісом.

Зазначені умови, зокрема, стосуються страхування транспортних засобів, житла, страхування від нещасного випадку і т. п.

Незаперечною перевагою продуктів експрес-страхування є можливість їх оформлення в ОТП Банку протягом максимум 5 хвилин. Зазначені продукти пропонуються клієнтам у гарній упаковці і можуть бути використані як подарунок близьким людям.

Клієнти ОТП Банку можуть придбати такі продукти Компанії «УНІКА» в межах програми експрес-страхування: страхування житла від пожежі; страхування житла від стихійного лиха; страхування житла від затоплення; страхування відповідальності перед сусідами; страхування дитини від нещасного випадку; комплексне страхування дитини від непередбачених подій; добровільне страхування цивільної відповідальності для власників автотранспортних засобів.

До послуг клієнтів АТ «ОТП Банк» – розвинена всеукраїнська мережа одного з лідерів страхового ринку України та Європи, бездоганна репутація бренду №1 в Австрії за рівнем довіри серед клієнтів, висококваліфіковані співробітники та цілодобова підтримка Контакт-центру.

Страхова компанія «УНІКА» завжди виконує свої зобов’язання перед клієнтами, забезпечуючи врегулювання страхових випадків сумлінно і в найкоротші терміни, що підтверджується позицією лідера виплат страхового ринку України.