Обсяг надходжень страхових премій СК «ГАРАНТ-АВТО» збільшився на 16 %

Український страховик, який працює на ринку ризикового страхування більше 20 років, підбив підсумки страхової діяльності за перший місяць 2013 року. Згідно фінансової звітності, в січні цього року обсяг надходжень страхових премій склав більше 15 млн. грн., що на 16% більше, в порівнянні з першим місяцем минулого року. Традиційними видами страхування, на які припало майже 80% отриманих страхових платежів, стали ОСАГО, КАСКО і ДМС, а також зелена карта.

У розрізі видів страхування, із загальної суми платежів, у відносних одиницях, на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників автомобілів припало більше 35% від загальної суми зібраних премій. За цим видом обсяг надходжень страхових премій, порівняно з січнем 2012 збільшився на 17%. Частка добровільного страхування наземного транспорту в загальному обсязі отриманих страхових премій в січні 2013 склала трохи більше 30%. За цим видом страхування також зафіксовано зростання. Сума страхових платежів, у порівнянні від січня 2013 до січня 2012, зросла на 5%. Також зростання обсягів страхових платежів продемонструвало добровільне медичне страхування. Згідно з даними, в загальній структурі страхових платежів частка ДМС склала 10%. У відносному вираженні, якщо порівняти цифри січня 2013 з першим місяцем минулого року, обсяг надходжень зріс на 14%. Варто відзначити, що крім видів з першої трійки за обсягами страхових премій, більш ніж удвічі збільшився обсяг страхових премій по зеленій карті.

«Дуже тішить, що ми почали рік з таких показників. Зростання страхових премій дозволяє нам бути впевненими у виконанні взятих на себе зобов’язань перед нашими клієнтами в майбутньому», наголосив Сергій Балковий, Заступник Голови Правління СК«ГАРАНТ-АВТО».