Всеукраїнська Нарада СК «Глобус» Vienna Insurance Group по результатам роботи за 2012 рік

28.02.2013р. у м. Києві відбулась Всеукраїнська нарада СК «Глобус» VIG з підведення підсумків роботи Компанії за 2012 рік, учасники якої обговорили результати роботи Компанії, загалом, та її регіональних Управлінь та Агенцій, безпосередньо, а також розглянули основні чинники, що будуть впливати на розвиток страхового ринку та, як наслідок, — на діяльність Компанії у 2013-14 рр., окреслили стратегію подальшого розвитку СК «Глобус» VIG, що буде спрямована на забезпечення позитивного фінансового результату при одночасному наданні громадянам та суспільству надійного страхового захисту.

У своїй доповіді Голова Правління Компанії п. Володимир ГАНЧАК надав колегам інформацію про загальний стан та перспективи розвитку у 2013-14 рр. економіки EU, європейського страхового ринку та економіки України як головних чинників, що будуть впливати на розвиток страхового ринку в Україні, надав порівняльне співставлення місця та рейтингів VIG до інших міжнародних страхових груп у 2012 р., порівняльну оцінку стану та перспектив подальшого розвитку українського страхового ринку у співставленні з результатами роботи СК «Глобус» VIG, загалом, та у всіх регіонах держави, окремо, акцентував увагу на основних викликах та загрозах, що будуть впливати на розвиток страхової галузі України та окреслив головні напрямки подальшого розвитку Компанії на 2013 рік.

В ході наради, за високі та позитивні результати роботи та професійні здобутки у 2012 р., були урочисто відзначені та нагороджені Почесними Грамотами та цінними подарунками окремі Регіональні Підрозділи Компанії, Керівники, Працівники, Страхові Агенти, що стали переможцями у професійних номінаціях Компанії.

За загальними підсумками Всеукраїнської Наради СК «Глобус» VIG були визначені головні чинники, які забезпечили та будуть і в 2013 р. забезпечувати розвиток та успішну діяльність Компанії, а саме:

— високий рівень довіри громадян до бренду «Страхова Компанія Глобус», що створювався впродовж багатьох років (починаючи з 1994 р.), як Страховика, який сумлінно виконує свої договірні зобов’язання;

— якісні страхові продукти Компанії та її бізнес-процеси, які гарантують клієнтам надійний страховий захист за найвищими європейськими стандартами;

— всесвітньовідомий та потужний бренд «Vienna Insurance Group», як фінансовий фундамент українського Страховика-Члена VIG в Україні;

— визначені основні напрямки діяльності та розвитку Компанії на ці роки в умовах прогнозованого зростання ВВП (2-3%) та законодавчих змін на всеукраїнському економічному просторі.

При цьому, Головою Правління п. Володимиром Ганчаком було зазначено, що «Компанія, діючи виключно в інтересах громадян та суспільства, і надалі, в межах чинного законодавства, буде зміцнювати надійний страховий захист своїх клієнтів, посилювати його рівень та охоплювати цим захистом широке коло споживачів у всіх регіонах держави».