СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН надала підтримку в проведенні дитячого спортивного чемпіонату

Агенція компанії зі страхування життя СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН у м. Миколаїв надала підтримку у проведенні ХХ Відкритого Чемпіонату Миколаївської області та відкритого турніру «Юний самурай».

Змагання проводились з метою розвитку та популяризації Кіокушин-карате в Україні, та залучення молоді до занять спортом, здоровому способу життя, підвищенню спортивної майстерності юних спортсменів. Учасниками змагань стали діти від 6 до 15 років. За підсумками чемпіонату компанія нагородила всіх учасників та переможців фірмовими подарунками.

«Наша агенція у м. Миколаїв вперше надала підтримку подібного роду заходу, але ми готові підтримувати подібні ініціативи у майбутньому. Своєю участю ми, у першу чергу, хотіли підтримати групу дітей, захоплених заняттям спортом.

Скандинавська Група СЕБ, частиною якої є наша компанія, виступає активним спонсором різноманітних спортивних заходів у Швеції та є соціально орієнтованою. СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН також намагається внести свій вклад у подібного роду проекти у країні» — прокоментував Голова Правління Єрмек Кадирбаєв.