Голова Правління СК «Глобус» VIG п. Володимир ГАНЧАК відзначений почесним Дипломом національної премії «Insurance TOP»

28.03.2013 в м. Києві відбулась чергова щорічна урочиста подія – церемонія відзначення лідерів страхового ринку України з різних видів страхової діяльності по результатам роботи ринку у 2012 р.,- «Національна Премія Insurance TOP у сфері страхування», яка вже впродовж багатьох років відбувається на високому представницькому рівні, за участі керівників органів влади, міністерств та відомств, дипломатичного корпусу, суміжних галузевих громадських організацій, провідних страхових компаній та є найбільшим та найавторитетнішим в Україні спеціалізованим cтраховим інформаційно-аналітичним агентством «Insurance TOP», яке у своїй аналітичній діяльності спирається на офіційні данні щодо результатів роботи страхового ринку, наукові дослідження, прогнози та коментарі широкого кола фахівців галузі.

Після виступів керівників та представників органів влади, які унормовують та регулюють діяльність страхового ринку, учасники урочистого зібрання заслухали узагальнену, та за окремими напрямками, аналітичну інформацію щодо результатів роботи страхової галузі її ролі, місця та перспективи у ВВП України. При цьому, окремих учасників страхового ринку було відзначено почесними Дипломами за лідируючі результати роботи та участь у розвитку галузі у 2012 р.

Почесним Дипломом, у номінації «Активна громадська діяльність з розвитку страхового ринку», був відзначений Голова Правління Страхової Компанії «Глобус» Vienna Insurance Group п. Володимир ГАНЧАК, який у своєму вітальному слові подякував учасникам страхового ринку та організаторам за високу особисту оцінку своєї діяльності на страховому ринку, звернуся до значної частини аудиторії — молодих менеджерів ринку, побажавши їм: «у майбутньому, також бути відзначеними колегами та отримати заслужену відзнаку Національної Премії. Для цього з молодих професійних років Вам слід визначитись з відповідними особистими та діловими якостями, а в очолюваних Вами компаніях — з стратегією розвитку, спираючись на які, наполегливо працювати, усвідомлюючи, що своєю господарською діяльністю у страховій галузі Ви здійснюєте важливу соціальну функцію — страховий захист громадян та суспільства».