«Універсальна» — кращий партнер банку в сфері автокредитування

Страхова компанія «Універсальна» — традиційний переможець в номінації «Лідер страхового ринку — партнер банку в сфері автокредитування» IV Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку — 2012» за версією журналу «Банкиръ».

Церемонія нагородження лауреатів конкурсу відбулась 14 березня 2013 року. Умови страхування «Універсальної» по програмам автокредитування в межах співпраці з банками – партнерами другий рік поспіль визнаються найкращими серед страхових компаній України.

У 2011-2012 рр. були розроблені та запущені спеціальні акційні програми по автокредитуванню, що сприяло збільшенню продажів та налагодженню співпраці з партнерами. Компанія плідно співпрацює із 33 банками України, серед яких такі лідери в сегменті авто кредитування, як: ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ПАТ «КБ «ПРАВЕКС-БАНК», ПАТ «Дельта Банк».

Формування спільного цікавого та конкурентоспроможного продукту «кредитування – страхування», націленого на різні сегменти клієнтів в залежності від марки авто, стажу водія, умов кредитування тощо, стало запорукою успіху в досягненні таких результатів.