На посаду Заступника Голови Правління СК «ПРОВІДНА» призначено Наталію Мовсесян

На посаду Заступника Голови Правління СК «ПРОВІДНА» з роздрібних продажів призначено Наталію Мовсесян.

У рамках програми ротації, що діє в Групі компаній «Росгосстрах», топ-менеджери, які показали найбільш високі результати у своїй діяльності, отримують можливість застосувати свої навички в інших представництвах та компаніях Групи «Росгосстрах».

Наталя Мовсесян має 15-ти річний досвід роботи у сфері страхування. У компанії «Росгосстрах» працює з 2006 року, займаючи керівні посади в Ростовській філії компанії.

Одним зі своїх головних завдань на новій посаді Наталя Мовсесян вважає розвиток роздрібної мережі, виявлення та реалізацію кадрового потенціалу агентів, їх навчання та забезпечення стабільно високого заробітку.

«Особливу увагу ми будемо приділяти мотивації персоналу, підвищенню рівня знань і професійної майстерності. Ключова фігура в продажах — страховий агент, тому ми й надалі будемо розвивати агентські клуби, Школу Страхового Агента, активно залучати в команду наших продавців амбітних новачків», — прокоментувала своє призначення на посаду Наталя Мовсесян.

Н.В. Мовсесян народилася в Ростові-на-Дону (Росія). Закінчила з відзнакою Ростовський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Економіка та управління в будівництві».