Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» отримала нагороду Національної Премії Insurance TOP

Один з найдосвідченіших страховиків українського ринку страхування, який нещодавно відзначив 21-шу річницю з моменту заснування, в рамках щорічної Презентації Insurance TOP для страхових компаній, отримала нагороду, яка підтвердила репутацію «ГАРАНТ-АВТО». Компанія стала лауреатом Національної Премії Insurance TOP в сфері страхування за 2012 рік в номінації «20 років стабільності на ринку автострахування».

Ця нагорода, отримана компанією на найбільш значимому на страховому ринку України заході,, особливо цінна, оскільки, навіть не дивлячись на непрості часи, які переживає ринок, авторитетний рейтинг присудив перемогу «ГАРАНТ-АВТО» саме в номінації за стабільність. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО за весь час своєї страхової діяльності, перш за все, забезпечувала виконання взятих на себе зобов’язань, що, в свою чергу, сприяло формуванню іміджу стабільного, і надійного страховика.

«Ми дуже раді отримати цю нагороду. Наша компанія, дійсно, за більш ніж 20 років своєї присутності на ринку робила все можливе, щоб клієнти ніколи не засумнівалися в правильності свого вибору. Тільки стабільна компанія з гарною репутацією може розраховувати на успіх, і в даному випадку підтвердженням цього є високий відсоток пролонгації договорів з нашими клієнтами», зазначила голова правління СК« ГАРАНТ-АВТО »Наталія Шарвадзе.