«Універсальна» застрахувала 360 маленьких спортсменів

Страхова компанія «Універсальна» виступила офіційним спонсором та страховиком Дитячо-юнацького Футбольного Клубу «Барса», м. Суми. Компанія застрахувала маленьких вихованців клубу від нещасних випадків.

«Універсальну» було обрано офіційним страховиком після неодноразової презентації компанії на батьківських зборах у всіх групах Клубу. З керівництвом узгоджено декілька програм страхування, що діють під час тренувань та круглій рік, при страховій сумі 10 000 грн. Вирішено, що комісія з платежів перераховуватиметься компанією на рахунок ДФЦ «Барса» у вигляді спонсорської допомоги для придбання форми, м’ячів, футбольного інвентарю.

Станом на кінець березня «Універсальна» застрахувала 360 дітей, проте кількість дітей поступово зростає, враховуючи те, що компанія страхує дітей по мірі надання інформації тренерами для укладення договорів.

Дитячо-юнацький Футбольний Центр «Барса» створений за підтримки губернатора м. Суми на базі футбольної команди міста. В Центрі створені комфортні, сучасні умови для тренування дітей, що відповідають європейським стандартам, підписані договори співробітництва з всесвітньовідомими клубами «Барселона», «Челсі», вітчизняними «Шахтарем», «Динамо», «Металіст», «ЦСКА».

Наразі в Дитячому ФЦ проходять навчання 750 дітей віком від 6-и до 17-и років. В планах Центру на майбутнє – за 2 роки збільшити кількість маленьких спортсменів до 3000 дітей, шляхом відкриття представництв в районних центрах, збільшення набору в м. Суми. Наразі йде будівництво стадіонів в містах Конотоп, Шостка.