Страхова компанія «Перша» провела виїзну робочу нараду в Одесі

З 4 по 6 квітня в Одесі Страхова компанія «Перша» провела виїзну робочу нараду директорів своїх регіональних підрозділів.
Протягом 3 днів керівники 19-ти філій, дирекцій та управлінь обговорювали результати роботи та основні оперативні питання діяльності.
Перший день наради був присвячений плануванню подальшої роботи в 2013 році. Учасники наради ознайомилися із стратегічними цілями компанії на 2013-2015 роки, функціональною структурою, новою системою оцінки діяльності структури продажів і політикою мотивації за досягнення стратегічних цілей. Був детально розглянутий бюджет компанії на 2013 рік.
У другий день роботи керівники регіональних структурних підрозділів прослухали ряд навчальних тренінгів за найбільш актуальними для компанії напрямками: «Небезпечні вантажі», «ДМС», «ОСЦПВ» — зміни, внесені згідно із Законом», які провели керівники відповідних департаментів.
Як зазначила генеральний директор СК «Перша» Наталія Безбах, такі зустрічі допомагають кожному з керівників в регіонах відчувати себе невід’ємною частиною великого дружного колективу, який працює разом для вирішення спільних завдань і впевнено просувається до мети.
Крім робочої частини, учасники наради відвідали екскурсійні маршрути Одеси, а також насолодилися відвідуванням опери «Травіата» в незрівнянному Одеському театрі опери та балету.