СК «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала трьом клієнтам понад 400 тис. грн.

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО з початку поточного тижня здійснила декілька великих виплат своїм клієнтам на суму 434 тис.грн.

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що працює на ринку ризикового страхування вже більше двох десятків років, за останні кілька днів здійснила ряд крупних виплат своїм клієнтам, за заявленими страховими випадками. Загалом, по трьом полісами КАСКО було відшкодовано 434 тис. грн.

Найбільшою виплатою стало відшкодування збитків клієнту компанії, власнику поліса КАСКО. Так, в результаті дорожньо-транспортної пригоди в місті Києві, автомобіль Audi A-6, що належить клієнту, скоїв наїзд на перешкоду. Після експертної оцінки пошкоджень і врегулювання страхової справи клієнтові було виплачено 190 000 грн. страхового відшкодування. Другою вагомою виплатою стала сума 134 000 грн. виплачена клієнту, також власнику поліса КАСКО. В результаті ДТП, яке сталося в Криму, був пошкоджений автомобіль Volkswagen Passat CC, що належить клієнтові «ГАРАНТ-АВТО». Виплата страхового відшкодування була здійснена оперативно і в повному обсязі, відповідно до умов договору. Третя виплата була здійснена клієнтові, автомобіль якого був пошкоджений в Києві в результаті ДТП. У результаті події, автомобіль Toyota Solara, що належить клієнту компанії отримав пошкодження, після яких сума збитку була оцінена в 108 000 грн. Відшкодування було виплачено без затримок і в даний момент страхова справа закрита.