ТОП-5 найбільш «аварійних» кольорів автомобілів

Згідно з результатами аналізу дзвінків-повідомлень про страхові події, що надійшли до Контакт-центру ПРОВІДНОЇ за 2012р., найчастіше про страхову подію повідомляли власники сірих автомобілів. Дана тенденція характерна як для водіїв-чоловіків, так і для водіїв-жінок.

Рейтинг «аварійних» кольорів автомобілів, якими керують чоловіки, виглядає так: перше місце займають автомобілі сірого кольору — 25,1% від загальної кількості, на другому місці — автомобілі білого кольору (18,7%). Чорні автомобілі займають третє місце (14,2%), за ними йдуть сині (12,3%) і червоні (10,2%).

Рейтинг найбільш «аварійних» кольорів автомобілів серед водіїв-жінок вишикувався трохи інакше: на першому місці також знаходяться автомобілі сірого кольору (27,1%), на другому — авто червоного кольору (18,1%), далі йдуть чорний (17,9 %), білий (10,7%) і синій (10,5%) кольори.

Як відзначає директор Департаменту з розвитку бізнесу СК «ПРОВІДНА» Володимир Сенченко: «Цікавий той факт, що хоча і водії-чоловіки, і водії-жінки найчастіше в 2012 році потрапляли в ДТП на автомобілях сірого кольору, найбільша кількість страхових подій, згідно з проведеним нами аналізом за підсумками 2012 року, відбулося з автомобілями ВАЗ 2106 білого кольору, за кермом яких перебували чоловіки, і з автомобілями Hyundai Getz червоного кольору, якими керували жінки».