На ремонт Mercedes-Benz Axor СК «Універсальна» виплатила більше 230 тис. грн по КАСКО

Страхова компанія «Універсальна» виконала свої зобов’язання перед клієнтом за договором страхування КАСКО, виплативши відшкодування в розмірі 230 336,26 грн за розбитий в результаті аварії ТЗ Mercedes-Benz Axor.

Страхова подія сталася під ранок, на трасі Київ-Житомир. Фура, що рухалась в попутному напрямку з ТЗ страхувальника, створила аварійну ситуацію, «підрізавши» Mercedes-Benz Axor, внаслідок чого авто виїхало на узбіччя, зіткнулося з дорожнім знаком й перекинулось. Внаслідок аварії водій не постраждав, однак застрахований ТЗ отримав значні пошкодження: переднє праве колесо, кабіна, лобове скло, бампер тощо.

Автомобіль був застрахований в «Універсальній» по КАСКО за ризиками: ДТП, пожежа, стихійні лиха, викрадення, протиправні дії третіх осіб. Страхове відшкодування сплачено за ризиком ДТП у найкоротший термін. Загалом 32 144  клієнтів страхової компанії «Універсальна» отримали виплати в  2012 році від компанії. Максимальна сума виплати по одному  договору добровільного страхування наземного транспорту в 2012 році склала 278 400 грн.