19-ий День народження СК «Глобус» VIG

«Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!» девіз СК «Глобус» VIG, якого, вже впродовж 19 років, неухильно дотримується Компанія в своїй діяльності на молодому страховому ринку України, демонструючи свою стабільність, зрілість, сумлінно виконуючи зобов’язання перед своїми Клієнтами та Партнерами, забезпечуючи їм надійний страховий захист за високими європейськими стандартами Vienna Insurance Group (м. Відень, Австрія)

Страхова Компанія «Глобус» Vienna Insurance Group щиро вітає всіх Клієнтів, Партнерів та Працівників з своєю 19-ою річницею та підтверджує, що, усвідомлюючи важливість створення в державі дієвого механізму страхового захисту громадян та суспільства, робить свій високо професійних та вагомий внесок в цю загальнодержавну роботу.

З нагоди своєї 19-ї річниці СК «Глобус» VIG проводить для Страхувальників —споживачів страхових послуг Маркетингову он-лайн Акцію «Подарунок «-19%» в День народження Компанії», в ході якої можна придбати найбільш актуальні та високоякісні страхові послуги на пільгових умовах.

За умовами Акції, в період 01-31.05.2013р. кожен Страхувальник має можливість придбати в Інтернет магазині СК «Глобус» VIG поліс страхування (добровільні види страхування) з гарантованою знижкою «- 19%».

Щиро бажаємо всім своїм Клієнтам вдалих придбань та задоволення від користування Інтернет — магазином СК «Глобус» VIG, а в подальшому житті – уникнути страхових випадків та впевненості у надійності та обов‘язковості свого Страховика – СК «Глобус»VIG.