СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЕРША» ПРОВЕЛА ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР

Відповідно до програми мотиваційного супроводження кращих працівників, Страхова компанія «Перша» із настанням справжнього тепла з 10 по 17 травня провела виїзний семінар для керівників своїх відокремлених та структурних підрозділів в ОАЄ.

Виїзні семінари з метою обміну досвідом та вирішення актуальних питань операційної діяльності є регулярними в роботі компанії. Минулого року виїзну нараду вперше було проведено за кордоном, в Ізраїлі, поєднавши практичну роботу з відпочинком. Цього року вирішили продовжити добру традицію і виїхати до Об’єднаних Арабських Еміратів.

. У ході нарад, що відбулися з 11 по 15 травня в Абу-Дабі за участю керівників відокремлених підрозділів та двох керівників структурних підрозділів Головного офісу СК «Перша», було обговорено підсумки роботи компанії за перший квартал 2013 року та аналіз дій з програмного забезпечення 1С8, питання щодо змін згідно закону у страхуванні ОСЦПВ, обговорено технології роботи з перевізниками, питання врегулювання страхових випадків та якісного обслуговування клієнтів, організації фінансового моніторингу у відокремлених підрозділах та їх взаємодії з підрозділами головного офісу.

У передостанній день перед поверненням колектив оглянув з екскурсією сам Абу-Дабі, в якому проживав, а також міста Дубай та Шарджу.

Про заснування столиці ОАЕ існує красива легенда. Арабимисливці на одному з оазисів переслідували газель. Газель довго петляла по пустелі, а потім вивела мисливців на берег Перської затоки, де кинулася у воду і вбрід перейшла на острів. Мисливці пішли за нею, і газель привела їх до джерела з прекрасною прісною водою. У подяку мисливці дарували газелі життя, а засноване поруч з джерелом поселення назвали «батьком газелі», що арабською звучить як АбуДабі.

Не менш романтичні і красиві легенди супроводжують і інші древні арабські поселення, ознайомитись з історією яких дуже цікаво.

Подорож до ОАЕ стала першою у житті майже всіх учасників виїзної наради, які і надалі настроєні демонструвати високі якісні і кількісні результати роботи.