СК «ГАРАНТ-АВТО» виступила Генеральним спонсором відкриття байкарського сезону

Херсонська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» в минулий уїк-енд виступила у якості Генерального спонсора відкриття байкерського сезону в регіоні.

Регіональне представництво страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яке пропонує послуги ризикового страхування для корпоративних клієнтів і фізичних осіб у Херсонському регіоні, стало Генеральним спонсором відкриття байкерського сезону. Захід став однією з центральних подій місяця в південному регіоні для всіх, хто не уявляє свого життя без почуття свободи, яке дає мотоцикл.

Організатори івенту, завдяки насиченій програмі свята, змогли зібрати велику кількість прихильників байкерського руху не тільки з Херсонського регіону, але й найближчих областей. Учасники відкриття сезону мали можливість у справжній дружній атмосфері добре провести час у колі однодумців, поділитися останніми новинами, і, звичайно ж, продемонструвати своїм друзям найголовніший атрибут субкультури — свій байк.

«Для нашого представництва це був перший, і, по-моєму, вдалий досвід участі в таких заходах. Кажуть, що свідомі мотоциклісти дуже обережні учасники дорожнього руху, і у мене немає підстав з цим не погодитися. Але, так як, в житті є місце для випадка, для додаткового захисту, ми готові запропонувати всім власникам мотоциклів «КАСКО-Мото»», прокоментував директор Херсонської філії, Микола Ляний.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльності, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії.