Vienna Insurance Group прийняла участь у І Міжнародній бізнес-конференції “ABC: Ukraine & Partners” у м. Києві

13.06.2013р. в м. Києві відбулась І Міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners» за участю високого рівня міжнародного державного та ділового представництва, в тому числі Прем’єр-міністра та перших осіб уряду України. Основною метою Конференції було обговорити в живій дискусії з першими особами влади проблемні питання інвестиційної привабливості економічного простору України та окреслити шляхи покращення бізнес-клімату в державі.

Участь у Конференції прийняло більше 3500 представників органів державної влади, бізнесу та провідних, в тому числі міжнародних, фінансових груп з більше як 62 держав світу, зацікавлених в інвестиційному потенціалі України.

В порядок денний та обговорення Конференції були включені такі ключові питання:

· «Doing business in Ukraine»: створення кращого інвестиційного та бізнесового клімату – спільна справа Уряду та бізнесу;

· «Національні проекти України: пріоритетні напрямки співпраці та практичний інструмент залучення інвестицій»;

· «Зовнішньоекономічна діяльність: нові шляхи партнерства бізнесу та влади»;

· Обговорення участі бізнесу та інвесторів у реалізації «Державної програми активізації розвитку економіки України на 2013-2014 роки»;

· «Фінансовий сектор України: тенденції та перспективи»;

· «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: перспективи для бізнесу та інвестицій»;

· «Інвестиційні та бізнесові можливості розвитку інфраструктури та реалізації транзитного потенціалу України» та багато інших.

Серед учасників фінансового блоку Конференції були також і представники страхових ринків, а саме: VIG (Австрія), PZU (Польша), АХА (Франція), Інгострах (Росія) та окремі провідні українські страхові компанії: СК «Глобус» VIG, «Інго», Оранта, PZU Україна, АХА-Україна.

В ході обговорення сучасного стану фінансової та банківської систем України та страхового й інших фінансових ринків, рівня його капіталізації та інвестиційної привабливості, учасники мали змогу заслухати та безпосередньо подискутувати з Міністром фінансів України п. Колобовим Ю.В., Першим Заступником Голови Національного банку України п. Приходько Б.В., Головою Державної комісії, що регулює небанківські фінансові послуги (в. т.ч. страховий ринок) п. Візіровим Б.В. та Генеральним Директором МТСБУ (що регулює страховий ринок «автоцівілки») п. Загребним В.М.

Керівники регуляторних органів України підкреслили стабільність українського фінансового ринку, в т.ч. за зовнішніми запозиченнями (до 45% ВВП, що, в порівнянні до загальносвітової статистики та даних провідних держав, позитивно виділяє Україну) та зазначили, що 2 млрд.$ — залишок боргових зобов‘язань України на 2013 р. (станом на 01.06.13), які державі необхідно сплатити до кінця 2013р.,- не суттєва та не проблемна для України величина, яка буде сплачена до кінця року та не матиме значного впливу на фінансовий стан держави.

Учасників також повідомили про основні напрямки розвитку та нормативно-правового регулювання фінансових ринків на 2013-2015рр. та політичну волю в державі, що суттєво зміцнить інвестиційний та бізнес-клімат в державі.

Участь у Конференції прийняли також офіційний представник VIG в Україні п.Гері Мацотті та Голова Правління СК «Глобус» VIG п.Володимир Ганчак. Спілкуючись особисто з керівництвом оргкомітету Конференції п.Гері МАЦОТТІ прокоментував своє перше враження від неї, зазначивши: «1-ша Міжнародна бізнес-конференція перевершила всі сподівання, а можливість обговорити проблемні питання з першими особами та колегами з фінансового та інших секторів була неоціненною. Ми з нетерпінням чекаємо на 2-гу Конференцію та наступні конференції в майбутньому».