СК «Перша» взяла участь у 7-й Євро-Азіатської конференції IRU з автомобільного транспорту, яка проходила в столиці Йорданії Амман

СК «Перша» у співдружності з Асоціацією міжнародних перевізників (АсМАП) взяла участь у 7-й Євро-Азіатської конференції IRU з автомобільного транспорту, яка проходила 12-13 червня 2013 року в столиці Йорданії Амман.

Ключова тема конференції — спільного проекту ІБР і АУЛТ щодо спрощення роботи автомобільного транспорту в Арабському світі — «Автомобільний транспорт: рушійна сила регіональної та міжконтинентальної торгівлі».

Захід проходив під патронатом Його Величності Короля Абдалли II Ібн Аль Хусейна.

Конференція зібрала понад 400-т учасників: міністри транспорту держав Європи та Азії, представники міжнародних організацій і фінансових інститутів, керівники найбільших транспортних підприємств.

На конференції йшлося про те, що транспорт є основним чинником, який вносить вклад в економічний розвиток, процвітання і скорочення рівня бідності. Скорочуючи час доставки та її вартість, покращуючи доступність, транспорт сприяє підвищенню ефективності економічної діяльності, охорони здоров’я, соціального розвитку і освіти.
Проект ІБР — АУЛТ — IRU спрямований на досягнення цих цілей шляхом підвищення ефективності транспортних послуг в Арабському світі через спрощення торгівлі, підвищення рівня дорожньої безпеки та професійної підготовки в автотранспортній галузі.

Ключові питання, обговорювані на конференції:
• Необхідність розповсюдження і додаткового сприяння міжнародним автомобільним перевезенням для просування торгівлі між Європою, Азією і Африкою.
• Порівняння логістичних показників для подальшого сприяння транспорту та торгівлі.
• Сприяння міжнародних автомобільних перевезень в Азії і в тихоокеанському регіоні.
• Зелені коридори TIR-EPD: скорочення часу очікування на кордонах і посилення безпеки регіональної торгівлі.
• Складнощі, з якими стикаються перевізники на шляху розвитку торгівлі вздовж сучасних маршрутів Шовкового шляху, що з’єднують Азію, Європу та Африку.
• Об’єднані кордону для зниження часу очікування на кордонах: успіхи партнерства між державним і приватним секторами.

Підсумкові документи конференції представлені особам, які приймають рішення на рівні Ліги Арабських Держав для схвалення і прийняття офіційних рішень.
Вищезазначені дії та проекти будуть плануватися і здійснюватися при координації з боку відповідного Підрозділу з управління проектами, яким, у свою чергу, керуватиме Постійне представництво IRU на Близькому Сході та регіоні, розташоване в Стамбулі.

Делегатами від Страхової компанії «Перша» на конференції були: Генеральний директор Наталія Безбах, заступники Генерального директора Катерина Куцик та Наталія Белеля.

Всі учасники конференції отримали унікальну можливість відвідати чудове місто Петру дивовижне місце в Йорданії, її найголовнішу пам’ятку. Петрою не втомлюються захоплюватися мандрівники і туристи всього світу. Вчені всього світу не припиняють суперечки з приводу виникнення в пустелі цього дивного міста, вирубаного в скелі. Вважається, що унікальні печери були вирубані в скелях за 2 тисячі років до Різдва Христового.