СК «Гарант-Авто» — результат періоду січень-травень: +18% страхових премій

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», за підсумками роботи в перші п’ять місяців 2013 року, зібрала 92 439 тис. грн. страхових премій, що на 18% більше, ніж за такий же період 2012 року.

Один з найбільших страховиків українського ринку ризикового страхування, компанія «ГАРАНТ-АВТО», підвела підсумки своєї діяльності за 5 місяців поточного року. Згідно з даними, за цей період надходження страхових платежів, порівняно з минулим роком, досягли позначки в 92 439 тис. грн. Ця цифра на 18% більше, порівняно з результатом, з яким компанія закінчила п’ятимісячний період в 2012 році.

Якщо звернутися до змін показника надходження страхових премій за видами страхування, то найбільше зростання зафіксовано з обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном. Другим видом, за яким страхових платежів надійшло майже в півтора рази більше у порівнянні з першими п’ятьма місяцями минулого року, стало страхування майна. Також майже на чверть, на 22,1%, збільшилися надходження страхових премій по обов’язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Крім перерахованих вище видів страхування «виросли» страхові платежі за добровільним особистим страхуванням. Зростання обсягів страхових премій склало трохи більше ніж 4%.