Інвестиційний дохід Aegon Life Ukraine у 2012 році

В результаті інвестиційної діяльності в 2012 фінансовому році СК Aegon Life Ukraine згідно з вимогами Закону України «Про страхування» забезпечила своїм клієнтам інвестиційний дохід у розмірі:

· 20.2 % річних за страховими полісами у гривні;

· 11,2 % річних за полісами у доларах;

· 8,7 % % річних за полісами в євро.

Aegon Life Ukraine забезпечила своїм клієнтам гарантований інвестиційний дохід, а також кожному клієнту був нарахований додатковий інвестиційний дохід згідно з індивідуальним рівнем накопичених резервів. Рівень інвестиційного доходу, нарахованого клієнтам Aegon Life Ukraine, незмінно залишається одним з найвищих на ринку лайфового страхування кілька років поспіль.

Хайс Юкен, Голова Правління Aegon Life Ukraine: «Ми раді, що повністю виправдовуємо очікування наших клієнтів, які довірили своє фінансове майбутнє нашій компанії та впевнені в нашій надійності. Співробітники Aegon Life Ukraine щодня докладають максимум зусиль, щоб допомогти кожному клієнтові взяти відповідальність за своє фінансове майбутнє на себе, і я вірю, що наша компанія буде такою, якій надають найбільшу перевагу на ринку.

В поточному році Aegon Life Ukraine планує дотримуватися обраної раніше стратегії інвестування. Враховуючи довгостроковість зобов’язань компанії перед своїми клієнтами, наша стратегія – з мінімальним рівнем ризику, при цьому, дохідність утримується на рівні або вище за середньо статичну за видами інвестиційних активів».