СК «БРОКБІЗНЕС» застрахувала експонати проекту «ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ» на суму 423 831 302,00 ГРН.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» вже традиційно стала генеральним страховим партнером Державного підприємства «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», застрахувавши експонати виставкового проекту «ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ».
Художні твори загальною вартістю понад 420 млн. грн. були застраховані на випадок заподіяння шкоди в наслідок пожежі, удару блискавки, крадіжки, грабежу, розбою й інших майнових ризиків. Страховий захист поширюється на період з 01 липня по 10 жовтня 2013 року. Тобто починає діяти з моменту, коли предмети страхування забираються з місця зберігання з метою упаковки і подальшого транспортування на виставку і закінчує діяти в момент, коли ці предмети повертаються на місце зберігання, після транспортування по закінченню експонування.
«Проект «ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ» масштабно продемонструє цивілізаційний вплив Християнства на розвиток культури в Україні, а сила історичної пам’яті зміцнить відчуття причетності українців до своєї величної мистецької спадщини. Проект стане етапним для осмислення художньо-образних трансформацій візуальної культури України та світоглядних джерел, що стали фундаментом сучасної само ідентифікації» – як повідомляє пресс- служба «Мистецького арсеналу» на своєму сайті.
«Президент України Віктор Янукович підписав Розпорядження про надання підтримки Всеукраїнської художній виставці «Велике і Величне», яка відбудеться в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал».
Також Президент доручив Державному комітету телебачення і радіомовлення забезпечити широке висвітлення проведення виставки «Велике і Величне». — передає прес-служба Президента 12 липня на сайті Президента України.
1000 взірцевих творів із колекцій 35 провідних музеїв України буде презентовано у Мистецькому Арсеналі в рамках Всеукраїнського мистецького проекту «ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ» з 26 липня по 22 вересня цього року. Він стане ключовою культурною подією офіційної програми відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.