Розпочато співробітництво СК «ГАРАНТ-АВТО» з Українською Вітроенергетичною Асоціацією

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» першою серед страховиків України почала співпрацювати з Української Вітроенергетичною асоціацією.

Один з найбільших гравців українського ринку ризикового страхування, компанія «ГАРАНТ-АВТО», нещодавно розпочала співпрацю з Всеукраїнською громадською організацією «Українська вітроенергетична асоціація» (УВЕА). Страховик почав першим в Україні надавати послуги страхування компаніям, які займаються виробництвом і введенням в експлуатацію вітроенергетичних установок.

Вітроенергетика на даний момент одна з галузей, що бурхливо розвиваються по всьому світу, і наша країна не є винятком. Не потрібно зайвий раз говорити про екологічну складову практично невичерпної енергії вітру. З іншого боку, монтаж вітрових електростанцій пов’язаний з деякими труднощами технічного і економічного характеру, що сповільнюють поширення вітроенергетики, і зрозуміло, що можуть виникати ризики. У зв’язку з цим, а також для підтримки розвитку цієї галузі, «ГАРАНТ-АВТО» вже більше півроку надає страховий захист за комплексом ризиків на об’єктах, які будуються в ряді регіонів України.

Співпраця з УЕВА дозволить «ГАРАНТ-АВТО» забезпечити страховий захист для підприємств у галузі відновлюваної енергетики таких ризиків, як страхування вантажів (обладнання, що транспортується до локації (місця збірки) самої вітростанції), будівельно-монтажних ризиків, включаючи період технічного обслуговування об’єкта, страхування відповідальності за шкоду заподіяну майну, життю/здоров’ю третіх осіб та страхування фінансових ризиків.